Skip to main content

Svařovaná a lesnická pletiva

Bezpečnostní svařovaná pletiva a lesnická uzlová pletiva nepustí rozzuřenou zvěř ani o krok dále! Široká škála rozměrů a vysoká kvalita uspokojí i ty nejnáročnější.

Svařované oplocení Strong se čtvercovými oky a silnějším drátem si našlo oblibu pro svou vysokou pevnost a zároveň tvárnost. Použití: letiště, zemědělské objekty, firmy, průmyslová zástavba, rodiné domky a sportoviště. Drát pozinkovaný, poplastovaný, oko 50,8x50,8 mm, síla vodorovného drátu 2,95 mm, síla svislého drátu 2,95 mm, barva zelená, výška 1500 mm, délka role 25m, maximální osová vzdálenost sloupků pro tento typ oplocení je 300 cm.

Uzlové pletivo je jedním z nejvyhledávanějších druhů pletiv. Jeho neocenitelnou vlastností je pružnost, která umožňuje spolehlivě kopírovat terén. Vyrobeno z pozinkovaného drátu síla výplňového drátu 2,0mm, síla vodících drátů 2,8 mm, počet vodorovných drátů 7, délka role 50m, oko 150x150 mm (ve spodní části jsou dráty zahuštěné)

STÍNÍCÍ SÍTĚ

Toužíte po klidu na vlastní zahrádce a chcete zamezit zvídavým pohledům kolemjdoucích či sousedů? Stínící sítě PloteS se stínivostí 90 % pro vás budou tou správnou volbou.

POD-PLOT

Chcete zabránit prorůstání plotu plevelem? Rychlým a účinným řešením jsou folie POD-PLOT.